Sākuma lapa | Latvijas nekropols | Deutsch Baltische nekropol | Biedrības pagastos | Biedrības pilsētās | Virsnieki | Dižcilts

Rīga
1201.
Rīgas apriņķis

 Latv_jaunsaimn_part

Biedrību nodaļas:

Atbrīvotāju karavīru izglītības, kultūras un mākslas veicināšanas biedrības “Kultūras sargs”
                                * 15.09.1926. + 22.02.1928.
                Baložu nodaļa * 21.02.1927.
                Rīgas Centra nodaļa * 21.02.1927.

Atturības biedrība "Stars" * 23.02.1921. + 08.11.1932.
Nordeķu ndaļa * 01.07.1931.

Bezpartejisko Latvijas atbrīvotāju biedrība * 11.01.1928. + 08.06.1940.
                Āgenskalna nodaļa * 27.03.1928.
                Brīvības vārtu nodaļa * 23.11.1928.
                Čiekurkalna nodaļa * 23.11.1928.
                Grīziņkalna nodaļa * 18.09.1929.
                Sarkandaugavas nodaļa * 23.11.1928.
                Torņakalna nodaļa * 28.01.1929.
                Zolitūdes nodaļa * 23.05.1928.

Centrālā latviešu jaunatnes savienība * 06.05.1925. + 08.05.1936.
                Iļģuciema nodaļa * 14.01.1927.
                Nidunas nodaļa * 25.02.1926.
                Pārdaugavas nodaļa * 30.11.1925.

Darba jaunatne biedrība * 27.10.1926. + 30.06.1934.
                Bolderājas nodaļa * 20.04.1932.
                Centrā nodaļa * 08.11.1926.
                Čiekurkalna nodaļa * 22.05.1928.
                Iļģeciema nodaļa * 18.06.1929.
                Jāņa Asara nodaļa * 19.06.1931.
                Krievu nodaļa * 21.02.1929.
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 20.09.1930.
                Lietuvju nodaļa * 30.04.1931.
                Ostas rajona nodaļa * 23.02.1927. + 11.11.1933.
                Pārdaugavas nodaļa * 01.03.1928.
                Rīgas novada nodaļa * 23.12.1930.
                Sarkandaugavas nodaļa * 21.02.1929.
                Torņakalna nodaļa * 10.06.1932.
                Vācu nodaļa * 26.03.1931.
                Vecmīlgrāvja nodaļa * 18.07.1933.
                Voleru nodaļa * 19.08.1932.
                Žīdu nodaļa * 26.11.1928.

Evaņģēliskā apvienība „Kristīgo biedrība” * 08.01.1925. + 23.11.1940.
                Rīgas nodaļa * 13.02.1933.

Jaunā Latvija biedrība * 15.08.1933. + 27.06.1934.
                Rīgas nodaļa * 08.02.1934.

Jaunatnes audzināšanas biedrība * 12.08.1925. + 17.11.1936.
                15.10.1930. pārdēvēta agrāk “Latvijas Laifu brigāde biedrība”
                17.11.1936. iekļauta “Latvijas skautu centrālā organizācijā”
                Iekšrīgas nodaļa * 01.07.1931.

Jaunatnes biedrība “Darbs un sports” * 10.04.1929. + 15.03.1937.
                Iekšrīgas nodaļa * 13.02.1932.

Kara invalīdu klubs "Pikols" * 14.12.1921. + 10.10.1928.
                27.08.1924. pārdēvēta agrāk "Kara invalīdu kultūralās apvienības klubs"
                Rīgas Centra nodaļa * 09.12.1927.

Kara invalīdu palīdzības biedrība * 20.08.1924. 24.11.1931.
                Rīgas Centra nodaļa * 10.10.1928.

Karavīru kara invalīdu trūcīgo ģimenes locekļu atbalstīšanas biedrība *
                Rīgas nodaļa * 24.04.1891. + 1917.

Katoļu biedrība „Saule” * 12.10.1921. + 30.09.1940.
31.12.1938. pārdēvēta agrāk „Latgales latviešu Romas katoļu kultūras veicināšanas biedrība „Saule”
Rīgas nodaļa *  25.04.1929. + 23.05.1936.

Krievijas dzīvnieku aizsardzības biedrība Ķeizarienes Marijas Fedorovnas aizgādībā * + 1917.
                Livlandes nodaļa * 30.09.1902.

Krievijas Ķeizariskā mūzikas biedrība *
                Rīgas nodaļa * 10.07.1868. + 1917.

Krievijas Ķeizariskā tehniskā biedrība *
Rīgas nodaļa * 02.02.1899. + 1917.

Krievijas suņu izmantošanas un apmācības policijas dienestām *
                Rīgas nodaļa * 21.12.1911. + 1917.

Kultūras līga * 12.10.1927. + 19.02.1937.
                16.04.1930. pārdēvēta agrāk “Starptautiskā draudzības veicināšanas līga”
                Rīgas Centra nodaļa * 06.12.1927.

Latgales atvaļināto karavīru biedrība * 07.12.1927. + 08.06.1940.
                Rīgas nodaļa * 31.05.1928.

Latgales jaunatnes biedrība * 22.08.1923. + 13.11.1936.
13.11.1936. iekļauta “Latgales zemnieku jaunatnes biedrībā”
                Rīgas nodaļa * 24.03.1930.

Latgales zemnieku jaunatnes biedrība * 30.04.1930. + 26.10.1940.
                13.11.1936. pievienota „Latgales jaunatnes biedrība”
                13.11.1936. pārdēvēta agrāk „Latgales zemnieku jaunatnes biedrība”
                12.01.1939. pārdēvēta agrāk „Latgales zemnieku jaunatnes apvienība”
                Rīgas nodaļa * 28.11.1930.

Latviešu jaunatnes savienība * 14.01.1920. + 20.10.1936.
                21.01.1925. pārdēvēta agrāk “Latviešu jaunatnes sabiedrība”
                Aleksandra vārtu nodaļa * 29.11.1920.
                Bieriņu nodaļa * 27.01.1922.
                Bišmuižas Ziepniekalna nodaļa * 29.03.1922.
                Bolderājas nodaļa * 04.02.1920.
                Centra nodaļa * 21.11.1925.
                Pārdaugavas nodaļa * 20.10.1921.
                Šampetera nodaļa 29.03.1926.
                Torņakalna nodaļa * 06.07.1920.
                Vecmīlgrāvja nodaļa * 22.11.1920.

Latviešu saimnieciskais centrs biedrība * 08.12.1931. + 09.05.1935.
                Āgenskalna nodaļa * 04.01.1933.
                Bišumuižas nodaļa * 04.01.1933.
                Čiekurkalna nodaļa * 18.01.1933.
                Katlakalna nodaļa * 04.01.1933.
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 18.01.1933.
                Lucavsalas nodaļa * 04.01.1933.
                Mangaļu nodaļa * 04.01.1933.
                Sarkandaugavas nodaļa * 30.08.1933.
                Vecmīlgrāvja nodaļa * 18.01.1933.
                Vējzaķusalas nodaļa * 04.01.1933.
                Voleru nodaļa * 04.01.1933.
                Zaķusalas nodaļa * 04.1.1933.
                Zolitūdes nodaļa * 07.04.1933.

Latviešu vairogs biedrība * 08.08.1928. + 31.12.1935.
                04.07.1933. pārdēvēta agrāk “Nacionālo aktīvistu klubs”
                Bišumuižas nodaļa * 31.05.1929.
                Mežaparka nodaļa * 17.12.1929.
                Pārdaugavas nodaļa * 11.09.1929. + 20.12.1929.
                Sarkandaugavas nodaļa * 11.10.1929.
                Zasulaukas nodaļa * 08.10.1929.
                Zemitāni nodaļa * 01.11.1929.

Latvijas ādu apstrādātāju strādnieku arodu biedrība * 18.03.1925. + 28.11.1928.
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 07.09.1926.

Latvijas apbūviešu centrālbiedrība * 23.12.1932. + 05.01.1935.
                Jāņciema rajona nodaļa * 20.12.1933.
                Vidzemes šosejas nodaļa * 17.10.1933.

Latvijas arodbiedrība * 17.09.1930. + 14.11.1933.
                Rīgas nodaļa * 08.12.1930.

Latvijas arodu biedrību centrālbirojs * 15.12.1920. + 08.10.1934.
                Rīgas nodaļa * 15.05.1923.

Latvijas atbrīvotāju biedrība “Dzimtene” * 15.02.1928. + 13.12.1935.
                Āgenskalna nodaļa * 05.12.1928.
                Grīziņkalna nodaļa * 05.12.1928.

Latvijas atbrīvotāju palīdzības biedrība * 04.07.1928. + 16.01.1934.
                Torņakalna nodaļa * 10.12.1929.

Latvijas atvaļināto karavīru biedrība * 25.04.1923. + 23.11.1934.
                Āgenskalna nodaļa * 21.02.1928. + 25.10.1930.
                Bolderājas nodaļa * 30.05.1924.
                Centrā nodaļa * 02.08.1926. + 31.07.1929.
                Centrā nodaļa * 08.08.1929.
                Iļģeciema nodaļa * 20.12.1927.+ 06.03.1930.
                Iļģeciema nodaļa * 07.03.1930.
                Jāņuvārtu nodaļa * 16.03.1928.
                Perecs nodaļa * 03.02.1930.
                Sarkandaugavas nodaļa * 16.03.1928. + 11.12.1930.
                Torņakalna nodaļa * 14.07.1928.

Latvijas baltkrievu jaunatnes biedrība * 25.04.1928. + 03.04.1936.
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 10.11.1933.

Latvijas bērnu draugu biedrība * 24.01.1923.
                14.07.1936. pievienota “Liepājas bērnu draugu biedrība”
                14.07.1936. pievienota „Madonas bērnu draugu biedrība”
                Āgenskalna nodaļa * 10.03.1931. + 02.01.1935.
                Iļģeciema nodaļa * 12.12.1931. + 02.01.1935.
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 09.05.1930.
                Rīgas Latgales priekšpilsētas nodaļa * 03.11.1926.
                Rīgas Šolom Aleichema nodaļa * 12.12.1931. + 02.01.1935.
                Sarkandaugavas nodaļa * 26.03.1930. + 02.01.1935.
                Torņakalna nodaļa * 14.09.1931. + 02.01.1935.

Latvijas brīvības cīnītāju un atvaļināto karavīru biedrība * 09.04.1930. + 05.12.1933.
                Iļģuciema nodaļa * 29.06.1932.
                Torņakalna nodaļa * 06.10.1930.

Latvijas cietuma darbinieku biedrība * 03.11.1930. + 1940.
                Braslas nodaļa * 21.02.1936.

Latvijas būvstrādnieku arodnieciskā biedrība * 29.09.1908. + 28.11.1928.
                07.10.1925. pārdēvēta agrāk “Rīgas būvstrādnieku arodnieciskā biedrība”
                Maskavas priekšpilsētas nodaļa * 16.07.1925.

Latvijas darba jaunatnes kultūras biedrība * 05.03.1924. + 13.01.1926.
                Jaunmīlgrāvja nodaļa * 24.11.1924.

Latvijas dzelzceļnieku savienība * 12.05.1920. + 11.10.1934.
                Bolderājas nodaļa * 27.04.1929.

Latvijas ebreju jaunatnes nacionāli kultūrelā sporta biedrība “Gordonija” Ārona
                                Davīda Gordona vārdā * 08.02.1928. + 06.11.1937.
                Rīgas nodaļa * 06.05.1928.

Latvijas evaņģēliskā brāļu draudze * 05.09.1922. + 20.07.1937.
                Iekšrīgas nodaļa * 02.03.1934.
                Rīgas Atmodas nodaļa * 13.02.1931. + 30.09.1933.
                Rīgas Bēteles nodaļa * 01.07.1930.
                Rīgas Centra nodaļa * + 30.09.1933.

Latvijas evaņģēliskās luteriskās baznīcas dzīves veicinātāju biedrība "Par ticību un baznīcu"
                                * 27.08.1924. + 30.11.1940.
                Rīgas Jāņa draudzes nodaļa * 24.01.1926.
                Torņakalna nodaļa * 02.06.1926. + 26.09.1936.

Latvijas evaņģēliskā brāļu draudze * 05.09.1922. + 20.07.1937.
                17.04.1929. pārdēvēta agrāk “Latvijas evaņģēliskā brāļu sadraudzības biedrība”
                Rīgas Centra nodaļa * 26.06.1929.

Latvijas frizieru strādnieku arodu biedrība * 14.04.1920.
                17.06.1925. pārdēvēta agrāk “Rīgas profesionālā frizieru strādnieku savienība “
                Rīgas Centra nodaļa * 29.03.1928.

Latvijas galdnieku un būvstrādnieku arodnieciskā biedrība * 14.11.1928. + 13.12.1937.
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 09.03.1929.

Latvijas ģimeņu dārziņu veicināšanas centrālā biedrība * 23.12.1932. + 1935.
                Ganību rajona nodaļa * 03.11.1933.
                Pārdaugavas nodaļa * 03.11.1933.

Latvijas iekšējās misijas biedrība * 14.04.1920. + 13.12.1940.
                Bolderājas nodaļa * 02.04.1921. + 08.02.1934.
                Rīgas Pavīla draudzes nodaļa * 27.01.1921. + 18.02.1934.
                Torņakalna nodaļa * 11.12.1920.

Latvijas īrnieku biedrība * 26.11.1924. + 11.03.1936.
                Iekšpilsētas nodaļa * 06.01.1925.

Latvijas jaunu sieviešu kristīgā savienība * 26.03.1924. + 26.01.1937.
                26.01.1937. iekļauta “Jaunatnes kristīgā savienībā”
                Čiekurkalna nodaļa * 27.03.1926.
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 20.02.1931.
                Sarkandaugavas nodaļa * 13.02.1931.

Latvijas jūras atbrīvotāju un aizsargu biedrība “Vilnis” * 16.01.1926. + 18.07.1940.
                Āgenskalna nodaļa * 29.12.1926.
                Bolderājas Daugavgrīvas nodaļa * 29.12.1926.
                Iļģuciema nodaļa * 29.12.1926.
                Rīgas Centra nodaļa * 29.12.1926.
                Torņakalna nodaļa * 29.12.1926.
                Vecmīlgrāvja nodaļa * 29.12.1926.

Latvijas jūrnieku un iekšējo ūdeņu braucēju savienība * 12.07.1921. + 08.05.1936.
                Rīgas nodaļa * 10.08.1921.

Latvijas kara skolu beigušo virsnieku biedrība * 29.11.1922. + 20.11.1940.
                09.01.1929. pārdēvēta agrāk “Kara skolas beigušo kadetu savstarpējā palīdzības biedrība”
                20.01.1931. pārdēvēta agrāk “Virsnieku apvienība”
                25.08.1939. pārdēvēta agrāk “Latvijas kara skolu beigušo virsnieku apvienība”
                Bolderājas nodaļa * 04.10.1927.

Latvijas katoļu jaunatnes biedrība * 23.09.1924. + 30.09.1940.
                18.01.1937. pievienota “Rubenes Romas katoļu jaunatnes biedrība “Spēks”
                01.07.1940. pievienota „Tilžas latgaliešu kultūrveicīnāšanas biedrība „Zvaigzne”
                01.07.1940. pievienota „Bēržu Latgaliešu Romas katoļu kultūras veicināšanas
                                biedrība „Zvaigzne”
                01.07.1940. pievienota „Preiļu mūzikas biedrība “Lira”
                01.07.1940. pievienota „Ilūkstes jaunatnes biedrība  „Atmoda”
                Rīgas I nodaļa * 17.02.1925.
                                01.07.1935. pārdēvēta agrāk „Rīgas nodaļa”
                Rīgas II nodaļa * 26.11.1935.
                Rīgas III nodaļa * 01.07.1936.

Latvijas katoļu strādnieku biedrība * 03.06.1927. + 02.09.1940.
                Rīgas I nodaļa * 28.02.1931.
                15.11.1933. pārdēvēta agrāk „Rīgas” nodaļa
                Iekšrīgas nodaļa * 15.11.1933. + 09.02.1938.
                Pārdaugavas nodaļa * 15.12.1933.
                Sarkandaugavas nodaļa * 15.12.1933.
                Bolderājas nodaļa * 30.04.1934.

Latvijas kokstrādnieku aroda savienība * 10.05.1908. + 28.11.1928.
                Iļģeciema nodaļa * 18.01.1928.

Latvijas kokstrādnieku un kalpotāju arodu biedrība * 07.11.1928. + 1938.
                Bolderājas nodaļa * 21.02.1929.
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 13.12.1929.
                Sarkandaugavas nodaļa * 16.05.1931.

                      
Latvijas kultūras veicināšanas biedrība *12.05.1920. + 05.04.1941.
                Aģenskalna nodaļa * 27.03.1922.
                Aleksandra vārtu nodaļa * 27.03.1922.+ 11.05.1928.
                Čiekurkalna nodaļa * 01.10.1924.
                Jāņu vārtu nodaļa * 27.03.1922. + 11.05.1928.
                Jaunciema nodaļa * 27.03.1922. + 11.05.1928.
                Rīgas nodaļa * 28.02.1925.
                Sarkandaugavas nodaļa * 27.03.1922.
                Torņakalna nodaļa * 27.03.1922.+ 11.05.1928
                Latvijas vanagu organizācijas Rīgas vienība * 04.10.1923. + 28.02.1925.
                28.02.1925. iekļauta „Latvijas vanagu biedrībā”

Latvijas labklājības veicināšanas biedrība * 05.04.1932. + 08.12.1936.
                Torņakalna nodaļa * 10.01.1933. + 28.11.1933.

Latvijas labtempliešu biedrība * 20.12.1922. + 04.03.1940.
                17.03.1936. pievienota “Baltijas sieviešu atturības biedrība”
                Āgenskalna „Arbeit und Freunde” nodaļa * 25.03.1931.
                Rīgas iekšpilsētas vācu jaunatnes „Baltenhoffnunng” nodaļa * 24.11.1924.
                Rīgas jaunatnes „Baltenhoffnung” nodaļa * 04.02.1926.
                Rīgas jaunatnes „Voerhut” nodaļa * 04.02.1926. + 11.02.1935.
                Rīgas pilsētas iekšpilsētas vācu „Gute Botschaft” nodaļa * 24.11.1924.

Latvijas lietuvju apvienība * 19.11.1930. + 09.04.1941.
                12.01.1937. pievienota “Lietuviešu jaunatnes biedrība Latvijā “Ruta”
                12.01.1937. pievienota “Lietuvju teātris Latvijā – biedrība”
                19.01.1937. pievienota “Latvijas lietuvju sporta biedrība “Vytis”
                02.11.1937. pievienota “Apvienotā Latvijas lietuvju skolotāju biedrība”
                12.10.1939. pievienota “Latvijas Universitātes lietuvju studentu biedrība “Viltis”
                12.10.1939. pievienota “Lietaviešu katoļu jaunatnes biedrība “Šviesa”
                Rīgas nodaļa * 09.12.1930.

Latvijas mazsaimniecību veicināšanas biedrība * 21.01.1920. + 21.01.1935.
                Rīgas nodaļa * 05.09.1924.

Latvijas mežu darbinieku biedrība * 14.01.1925. + 27.08.1935.
                27.08.1935. Iekļauta “Latvijas mežkopju un mežu darbinieku biedrībā”
                Rīgas nodaļa * 18.05.1925.

Latvijas mūzikas veicināšanas biedrība * 30.09.1938. + 14.01.1941.
                15.12.1939. pievienota “Latvijas muziķu biedrība”
                Jāņu vārtu nodaļa * 10.05.1927.

Latvijas ostu transportstrādnieku biedrība * 03.02.1926.
                Mīlgrāvju nodaļa * 11.05.1927.
                Rīgas ostas nodaļa * 27.04.1934.

Latvijas pareizticīgo atturības biedrība * 14.11.1923. + 17.04.1936.
                Rīgas Debesbraukšanas draudzes nodaļa * 09.12.1930. + 05.05.1933.
                Rīgas Sv. Jāņa draudzes nodaļa * 07.05.1928.
                Rīgas Vasarsvētku draudzes nodaļa * 20.06.1927.

Latvijas pasta, telegrāfa un telefona darbinieku arodnieciskā biedrība *30.03.1920. +04.09.1935.
                19.03.1924. pārdēvēta agrāk "Latvijas pasta, telegrāfa un telefona darbinieku arodu savienība"
                Rīgas nodaļa * 27.04.1920.

Latvijas pasta telegrāfa un telefona darbinieku biedrība * 13.03.1929.
                Jaunmīlgrāvja nodaļa * 03.06.1930.

Latvijas poļu katoļu jaunatnes biedrība * 05.04.1933.+ 31.03.1939.
29.05.1936. pārdēvēta agrāk „Poļu katoļu jaunatnes biedrība Latvijā”
31.03.1939. iekļauta „Latvijas poļu biedrībā”
Rīgas nodaļa * 29.01.1934.

Latvijas poļu katoļu jaunatnes biedrība “Promien” * 04.12.1929. + 14.11.1940.
                Franciskās baznīcas nodaļa * 26.02.1931.
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 09.01.1931. + 08.05.1933.
                Rīgas nodaļa * 02.01.1934.

Latvijas pretalkohola biedrība * 29.02.1908.
                15.02.1922. pārdēvēta agrāk "Vidzemes antialkoholiskā biedrība"
                14.05.1935. pievienota “Latvijas pretalkohola un pretnikotina biedrība”
                14.05.1935. pievienota “Latvijas Universitāte studējošo atturības biedrība”
                14.05.1935. pievienota “Atturības biedrība “Vecsaulstarieši”
                14.05.1935. pievienota “Latvijas pretalkohola biedrība “Spēks”
                14.05.1935. pievienota “Latvijas atturīgo skolotāju biedrība”
                Āgenskalna nodaļa * 14.02.1924. + 05.04.1927.
                Iekšrīgas nodaļa * 23.08.1930.
                Sarkandaugavas nodaļa * 15.05.1925.

Latvijas pretalkohola biedrība “Spēks” * 16.10.1926. + 14.02.1935.
                Sarkandaugavas nodaļa * 09.10.1929.

Latvijas progresīvo zemnieku biedrība * 27.11.1929. + 13.04.1940.
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 05.08.1932.

Latvijas republikas sargs biedrība * 05.08.1930. + 21.07.1936.
                Pārdaugavas nodaļa * 27.06.1931.
                Vidzemes Ārrīgas nodaļa * 15.09.1932.

Latvijas sargi biedrība * 03.02.1926. + 08.05.1936.
                Āgenskalna nodaļa * 24.03.1931. + 17.02.1933.
                Rīgas nodaļa * + 02.11.1931.

Latvijas strādnieku jaunatnes  kultūras biedrība * 25.03.1925. + 07.09.1927.
                Mīlgrāvju nodaļa * 06.10.1925.
                Pārdaugavas nodaļa * 19.03.1926.

Latvijas strādnieku kopējā arodbiedrība * 04.10.1922. + 02.10.1934.
                Bolderājas nodaļa * 28.02.1926.
                Centrā nodaļa * 17.02.1923.
                Maskavas priekšpilsētas nodaļa * 25.07.1923.
                Pārdaugavas nodaļa * 17.02.1923.

Latvijas strādnieku pretalkohola biedrība „Apziņa” * 19.12.1925. + 07.09.1934.
                Bolderājas nodaļa * 31.01.1927.
                Centrā nodaļa * 22.12.1926.
                Čiekurkalna nodaļa * 24.03.1928.s
                Jaunmīlgrāvja nodaļa * 08.12.1927.
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 24.03.1928.
                Torņakalna nodaļa * 08.12.1927.
                Vecmīlgrāvja nodaļa * 07.11.1928.

Latvijas tekstilrūpniecības strādnieku arodnieciska biedrība * 21.11.1928. + 1937.
                Pārdaugavas nodaļa * 24.12.1928.

Latvijas tekstilstrādnieku arodbiedrība * 09.07.1912. + 28.11.1928.
                14.04.1927. pārdēvēta agrāk “Tekstilstrādnieku arodnieciskā savienība”
                Rīgas Centra nodaļa * 29.08.1927.

Latvijas telpu īrnieku biedrība * 21.01.1925. + 13.12.1937.
                Bolderājas nodaļa * 08.07.1930.
                Pārdaugavas nodaļa * 10.11.1927.

Latvijas transportdarbos nodarbināto strādnieku arodu biedrība * 06.11.1929. + 24.02.1931.
                Iļģeciema nodaļa * 21.10.1930.
                Jaunciema nodaļa * 28.11.1929.
                Mīlgrāvja nodaļa * 28.11.1929.
                Rīgas Centra nodaļa * 28.11.1929.
                Sarkandaugavas nodaļa * 21.10.1930.

Latvijas transportstrādnieku arodu biedrība * 30.03.1920. + 28.11.1928.
                27.05.1925. pārdēvēta agrāk “Rīgas transporta strādnieku arodnieciskā biedrība”
                22.02.1928. pārdēvēta agrāk “Latvijas transportstrādnieku arodnieciskā biedrība”
                Iļģuciema nodaļa * 06.09.1927.
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 12.01.1927.
                Mīlgrāvja nodaļa * 10.08.1920.
                Rīgas Centra nodaļa * 09.02.1928.

Latvijas transportstrādnieku arodu biedrība * 14.11.1928. + 25.09.1929.
                Mīlgrāvja nodaļa * 17.12.1928.
                Rīgas Centra nodaļa * 17.12.1928.

Latvijas vācu baltiešu skolotāju savienība * 09.06.1920. + 07.06.1939.
                Rīgas Centra nodaļa * 10.09.1927.

Latvijas valsts darbinieku arodbiedrība * 11.02.1920. + 08.05.1936.
                14.12.1927. pārdēvēta agrāk “Latvijas valsts darbinieku arodnieciskā biedrība”
                Rīgas nodaļa * 26.02.1923.
                Rīgas finanšu resora darbinieku nodaļa * 17.04.1926. + 22.12.1926.
                Rīgas iekšlietu resora darbinieku nodaļa * 15.04.1926. + 22.12.1926.
                Rīgas izglītības resora darbinieku nodaļa * 15.04.1926. + 22.12.1926.

Latvijas valsts karoga apvienība * 07.11.1928. + 17.06.1935.
                Torņakalna nodaļa * 07.07.1932.

Latvijas vanagi biedrība * 11.07.1923. + 1940.
                Daugavgrīvas Bolderājas 33. novads * 30.04.1929.
                Imantas 58. Novads * 15.03.1934.
                Kalpaka 77. Novads * 18.11.1936.
                Rīgas 3. novads * 28.02.1925.
                                Agrāk „Latvijas kultūras veicināšanas biedrība” *12.05.1920. + 05.04.1941.
                                Latvijas vanagu organizācijas Rīgas vienība * 04.10.1923. + 28.02.1925.
                Rīgas jūras vanagu 32. novads * 16.10.1928.
                Vecpilsētas 4. Vanadžu novads * 15.03.1934.

Latvijas vecāku un audzinātāju biedrība * 23.12.1927.
                Torņakalna nodaļa * 11.03.1932.
                Sarkandaugavas nodaļa * 10.11.1931.

Latvijas žīdu skolu centrālā organizācija * 08.06.1921. + 24.09.1934.
                23.12.1924. pārdēvēta agrāk "Latvijas ebreju skolu centrālā organizācija"
                Rīgas nodaļa * 12.07.1921.

Latvju biedrība * 18.06.1930. + 12.01.1932.
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 12.08.1931.
                Mežaparka nodaļa * 05.08.1931.

Latvju jaunatne – biedrība * 15.02.1928. + 16.09.1939.
                Rīgas nodaļa * 21.08.1928.

Latvju nacionālā jaunatnes savienība * 14.07.1920. + 13.12.1940.
                20.08.1924. pārdēvēta agrāk” Latviešu nacionālā jaunatnes savienība"
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 30.11.1931. + 22.11.1932.
                Torņakalna nodaļa * 22.04.1925. + 03.06.1931.

Latvju nacionālais klubs * 15.11.1922. + 28.03.1928.
                Biķeru nodaļa * 15.01.1924.

Latvju nacionālistu klubs * 25.03.1925. + 07.09.1927.
                Rīgas Pārdaugavas nodaļa * 16.03.1926.

Latvju sieviešu nacionālā līga * 03.05.1922. + 14.03.1941.
                1938. pārdēvēta agrāk „Latviešu sieviešu "Nacionālā liga"
                Pārdaugavas nodaļa * 11.05.1931.

Latvju vienība * 10.09.1924. + 22.03.1932.
                12.05.1931. pārdēvēta agrāk “Latvju jaunie izlūki biedrība”
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 16.07.1931.
                Mežaparka nodaļa * 01.06.1931.
                Nordeķu nodaļa * 01.06.1931.

Latvju vīru koru biedrība “Dziedonis” * 23.01.1924. + 14.01.1941.
                14.09.1938. pārdēvēta agrāk “Pirmā Latvju vīru koru biedrība “Dziedonis”
                Rīgas nodaļa * 15.02.1934.

Misiones biedrība “Vasarsvētku blāzma” * 10.03.1931. + 25.04.1933.
                Čiekurkalna nodaļa * 14.04.1931.
                Vecmīlgrāvja nodaļa * 14.04.1931.

Nacionālā Latvijas atbrīvotāju biedrība * 31.07.1929. + 25.04.1940.
                Āgenskalna nodaļa * 13.11.1929.
                Torņakalna nodaļa * 17.02.1930.
                Zasulaukas nodaļa * 11.02.1930.

Nacionālā Latvijas atvaļināto karavīru biedrība * 11.07.1923. + 02.04.1941.
                Aģenskalna nodaļa * 26.07.1928. + 25.08.1937.
                Bieriņu nodaļa * 21.03.1928. + 25.08.1937.
                Bišumuižas nodaļa * 11.06.1929. + 25.08.1937.
                Bolderājas nodaļa * 15.07.1925.
                Brāslas Sarkandaugavas nodaļa * 11.06.1929. + 25.08.1937.
                Brīvības vārtu nodaļa * 31.12.1927. + 25.08.1937.
                Centrā nodaļa * 08.11.1926.
                Čiekurkalna nodaļa * 03.11.1927.+ 02.01.1931.
                Grīziņkalna nodaļa * 11.06.1929. + 02.01.1931.
                Iļģeciema nodaļa * 26.07.1928. + 25.08.1937.
                Mežaparka Sarkandaugavas nodaļa * 02.07.1929.
                Mīlgrāvja nodaļa * 15.07.1925. + 25.08.1937.
                Torņakalna Bieriņu nodaļa * 26.07.1928. + 25.08.1937.
                Zolitūdes nodaļa * 06.10.1924. + 22.02.1938.

Neatkarīgā nomaļnieku apvienība * 18.06.1932. + 15.10.1935.
                15.10.1935. iekļauta „Rīgas apvienota nomaļnieku biedrībā”
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 04.10.1933.
                Nordeķu nodaļa * 19.07.1933.
                Šampetera nodaļa * 20.09.1932.
                Vidzemes priekšpilsētas nodaļa * 04.10.1933.
                Zasulaukas nodaļa * 17.12.1932.

Neatkarīgo Vislatvijas atvaļināto karavīru biedrība * 19.09.1933. + 12.07.1935.
                Čiekurkalna nodaļa * 05.02.1934.

Otrā Ventspils evaņģēliskā biedrība „Zilais Krusts” * 28.08.1923. + 25.10.1939.
Rīgas nodaļa * 30.12.1923.

Progresīvo jaunsaimnieku, sīkzemnieku un lauku darba tautas apvienība * 16.06.1920.
                14.05.1924. pārdēvēta agrāk “Latvijas laukstrādnieku apvienība”
                10.07.1929. pārdēvēta agrāk “Laukstrādnieku savienība”
                Rīgas nodaļa * 28.10.1921. + 15.10.1935.

Raiņa klubs * 17.03.1920. + 30.06.1934.
                Āģenskalna nodaļa * 02.01.1923.
                Aleksandra vārtu nodaļa * 12.07.1920.
                Sarkandaugavas nodaļa * 12.07.1920.
                Torņakalna nodaļa * 12.07.1920.

Rezervisti biedrība *  11.08.1931. + 19.07.1935.
                Sarkandaugavas nodaļa * 07.04.1932.
                Vidzemes priekšpilsētas nodaļa * 07.04.1932.
                Viestura nodaļa * 07.04.1932.

Rīgas baltkrievu izglītības biedrība "Belorusskaja hata" * 17.12.1924. + 12.05.1934.
                Sarkandaugavas nodaļa * 01.12.1934.
                Torņakalna nodaļa * 12.10.1928.

Rīgas evanģēlijas brāļu draudze biedrība * 05.03.1924. + 16.10.1936.
                Rīgas „Zamarietis” nodaļa * 14.12.1926.
                Rīgas „Muitnieks” nodaļa * 14.12.1926.

Rīgas evaņģēliskā luteriskā misiones draudze * 06.04.1921. + 11.05.1935.
                Nordeķu nodaļa * 06.03.1924.

Rīgas igauņu izglītības un palīdzības biedrība * 01.12.1907. + 07.08.1940.
                Rīgas nodaļa * 06.04.1929.

Rīgas krievu izglītības biedrība * 22.12.1906.
                28.10.1938. pārdēvēta agrāk “Krievu izglītības biedrība Rīgā”
                25.10.1939. pievienota “Krievu ārstu biedrība”
                06.10.1939. pievienota “Krievu skolotāju biedrība Latvijā”
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 10.05.1929.

Rīgas labklājības biedrība * 06.11.1929. + 01.02.1933.
                Mežaparka nodaļa * 10.03.1932.

Rīgas nomaļu savienība * 09.02.1921. + 15.10.1935.
                 15.10.1935. iekļauta “Rīgas apvienoto nomaļnieku biedrībā”
                Āgenskalna nodaļa * 17.10.1924.
                Bieriņu nodaļa * 17.10.1924.
                Bolderājas nodaļa * 17.10.1924.
                Burhardciema nodaļa * 25.10.1932.
                Čiekurkalna nodaļa * 17.10.1924.
                Iļģuciema nodaļa * 17.10.1924.
                Jāņu vārtu nodaļa * 17.11.1933.
                Jaunciema nodaļa * 14.11.1929.
                Juglas nodaļa * 16.03.1934.
                Ķīpsalas nodaļa * 12.04.1930.
                Lucavsalas nodaļa * 17.10.1924.
                Mīlgrāvja nodaļa * 17.10.1924.
                Nordeķu nodaļa * 17.10.1924.
                Purvciema nodaļa * 17.10.1924.
                Šampetera nodaļa * 17.10.1924.
                Vējzāķusalas nodaļa * 16.03.1934.
                Vidzemes šosejas nodaļa * 17.10.1924.
                Zasulauka nodaļa * 17.10.1924.
                Ziepniekkalna Bišumuižas nodaļa * 17.10.1924.
                Zolitūdes nodaļa * 30.04.1928.

Rīgas pilsētas I ģimnāzijas 858. Mazpulks * 05.03.1936. + 1940.
                Būru 12. lidotāju kopa * 13.06.1939.

Rīgas praktiskā biškopības biedrība * 08.05.1907. + 10.03.1937.
                Rīgas krievu nodaļa * 07.01.1925.

Rīgas sporta biedrība „Kružoks” * 21.07.1931. + 1941.
                Iļģeciema nodaļa * 05.02.1934.

Rīgas strādnieku esperanto biedrība * 27.11.1929. + 07.09.1934.
                Pārdaugavas nodaļa * 07.03.1932.

Savstarpējā palīdzības biedrība “Daugava” * 16.11.1927. + 18.03.1940.
                Gaisa tilta apkārtnes nodaļa * 20.01.1928.
                Rīgas Centra nodaļa * 20..01.1928.

Strādnieku atturības biedrība * 20.03.1929. + 25.07.1931.
                Vecmīlgrāvja nodaļa * 21.02.1930.

Strādnieku biedrība “Fizkultūra” * 03.10.1928. + 25.09.1929.
                Rīgas nodaļa * 04.03.1929.
                Vecmīlgrāvju nodaļa * 05.02.1929.

Strādnieku palīdzības biedrība * 21.11.1928. + 12.01.1932.
                Sarkandaugavas nodaļa * 04.04.1931.

Strādnieku sanitāru biedrība * 14.10.1933. + 30.06.1934.
                Rīgas Centra nodaļa * 26.10.1933.

Strādnieku sporta biedrība “Cīņa” * 12.09.1933. + 30.06.1934.
                Bolderājas nodaļa * 13.10.1933.
                Brīvības vārtu nodaļa * 20.09.1933.
                Čiekurkalna nodaļa * 20.09.1933.
                Iļģeciema nodaļa * 20.09.1933.
                Jāņu vārtu nodaļa * 20.09.1933.
                Jaunmīlgrāvja nodaļa * 13.10.1933.
                Juglas nodaļa * 20.09.1933.
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 22.09.1933.
                Ostas nodaļa * 20.09.1933.
                Pārdaugavas nodaļa * 20.09.1933.
                Rīgas Avotu nodaļa * 22.09.1933.
                Rīgas Centrā nodaļa * 20.09.1933.
                Rīgas Daugavas nodaļa * 27.01.1934.
                Rīgas Vecpilsētas nodaļa * 22.09.1933.
                Rīgas Vidzemes rajona nodaļa * 22.09.1933.
                Sarkandaugavas nodaļa * 20.09.1933.
                Šampetera nodaļa * 28.09.1933.
                Torņakalna nodaļa * 20.09.1933.
                Vecmīlgrāvja nodaļa * 13.10.1933.
                Vecrīgas nodaļa * 20.09.1933.
                Zolitūdes nodaļa * 04.10.1933.

Strādnieku sporta savienība * 08.06.1921. + 18.01.1926.
                Bolderājas nodaļa * 26.10.1923.
                Brīvības vārtu nodaļa * 12.06.1923.
                                11.03.1924. pārdēvēta agrāk „Aleksandra vārtu”
                Dainas nodaļa * 11.09.1923.
                Maskavas priekšpilsētas nodaļa * 13.08.1923.
                Pārdaugavas nodaļa * 06.07.1923.
                Rīgas nodaļa * 16.07.1924.
                Sarkandaugavas nodaļa * 14.12.1923.

Strādnieku sports un sargs biedrība * 13.05.1925. + 12.12.1933.
                Atvaļināto karavīru nodaļa * 29.08.1930.
                Bišumuižas nodaļa * 23.08.1929.
                Bolderājas nodaļa * 15.06.1925.
                Borohova nodaļa * 11.08.1927.
                Čiekurkalna nodaļa * 07.08.1925.
                Dzelzceļnieku nodaļa * 30.03.1931.
                Jaunciema nodaļa * 05.07.1927.
                Jaunmīlgrāvja nodaļa * 07.10.1930.
                Mežaparka nodaļa * 29.03.1928.
                Poļu nodaļa * 30.03.1927.
                Rīgas Brīvības vārtu nodaļa * 15.06.1925.
                Rīgas Centrā nodaļa * 15.06.1925.
                Rīgas Dainas nodaļa * 15.06.1925.
                Rīgas Iļgeciema nodaļa * 07.07.1925.
                Rīgas Jāņu vārtu nodaļa * 12.08.1925.
                Rīgas Maskavas priekšpilsētas nodaļa * 07.07.1925.
                Rīgas Pārdaugavas nodaļa * 15.06.1925.
                Rīgas Perecs nodaļa * 07.07.1925.
                Rīgas Sarkandaugavas nodaļa * 15.06.1925.
                Spēks nodaļa * 22.04.1927.
                Torņakalna nodaļas * 08.03.1927.
                Vecmīlgrāvja nodaļa * 24.04.1928.
                Vecrīgas nodaļa * 23.02.1929.

Šoseju un zemes ceļu departamenta darbinieku biedrība * 12.05.1931.
                Rīgas Pārdaugavas nodaļa * 10.09.1931. + 20.06.1939.

Tautas sargi biedrība * 28.02.1933. + 06.09.1935.
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 06.09.1933.

Ūdens sporta biedrība * 14.06.1932. + 14.06.1933.
                Mežaparka nodaļa * 09.05.1933.
                Zolitūdes nodaļa * 13.07.1932.

Vācu jaunatnes biedrība * 27.02.1929. + 25.09.1940.
                31.01.1939. pārdēvēta agrāk “Verband Deutscher Jugend in Lettland”
                Akadēmiskā nodaļa * 14.0.1929.
                Evaņģēliskā nodaļa * 14.08.1929.
                Skautu nodaļa * 14.08.1929.
                Skolēnu nodaļa * 14.08.1929.

Vācu vecāku  biedrība * 28.04.1920. + 21.03.1941.
                27.07.1921. pārdēvēta agrāk “Vācu pamatskolu un vidusskolu vecāku
                                priekšstāvu savienība”
                12.12.1938. pārdēvēta agrāk “Vācu vecāku savienība Latvijā”
                Pilsētas vācu vidusskolas nodaļa * 21.11.1924.
                Torņakalna nodaļa * 21.07.1924.
                Vācu I pilsētas pamatskolas nodaļa * 14.02.1925.
                Vācu II pilsētas pamatskolas nodaļa * 07.07.1925.
                Vācu IV pilsētas pamatskolas nodaļa * 21.11.1924.
                Vācu VII pilsētas pamatskolas nodaļa * 10.01.1925.
                Vācu IX pilsētas pamatskolas nodaļa * 10.01.1925.
                Vācu X pilsētas pamatskolas nodaļa * 10.01.1925.
                Vācu XI pilsētas pamatskolas nodaļa * 21.11.1924.
                Vācu XII pilsētas pamatskolas nodaļa * 10.01.1925.
                Vācu XIII pilsētas pamatskolas nodaļa * 10.01.1925.
                Vācu XIV pilsētas pamatskolas nodaļa * 10.01.1925.

Viestura savienība * 09.03.1925. + 10.09.1936.
                06.04.1925. pārdēvēta agrāk „Biedrība „Viesturs”
                10.09.1936. iekļauta „Zemgales klubā”
                Rīgas nodaļa * 07.06.1930. + 11.08.1936.

Vislatvijas izglītības un palīdzības biedrība * 30.04.1930. + 22.03.1932.
                Torņakalna nodaļa * 06.05.1931.

Ziemeļlatvijas atbrīvotāju biedrība “Ziemeļnieki” * 31.03.1926. + 30.11.1940.
                25.08.1939. pārdēvēta agrāk „Latvijas brīvības cīnītāju biedrība “Ziemeļnieki”
                Rīgas nodaļa * 01.12.1928.

Žīdu darba jaunatnes biedrība B. Borochova piemiņai * 30.12.1926. + 07.09.1934.
                Rīgas Centra nodaļa * 15.03.1928.

Žīdu strādnieku sporta biedrība “Hapvel” * 14.02.1933. + 07.09.1934.
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 08.01.1934.

Žīdu tautības Latvijas atvaļināto karavīru biedrība * 20.11.1929. + 14.01.1936.
                26.04.1932. pārdēvēta agrāk “Nacionālā žīdu atvaļināto karavīru biedrība”
                Latgales priekšpilsētas nodaļa * 10.01.1933.

Žīdu veselības aizsargāšanas biedrība "Oze" * 26.03.1923.
                22.04.1939. “Latvijas ebreju veselības apsargāšanas biedrība “Oze”
                Rīgas nodaļa * 14.08.1928.

 

 
Izmaiņas 18.11.2015 Kontakti